У боях за Україну цього тижня загинули троє захисників із Польщі

Глава канцелярії Ради міністрів Польщі Міхал Дворчик повідомив, що цього тижня загинули троє захисників України - громадян Польщі. Про це він написав у Twitter учора, 25 березня.

"Уранці в лікарні в Дніпрі помер важко поранений доброволець. Це трагічний тиждень - загалом загинуло 3 наших співвітчизників, які борються за Україну. Ще одного важкопораненого добровольця доправили до Києва. Стан пораненого польського добровольця покращився настільки, що незабаром він буде доставлений додому літаком через Львів", - повідомив Дворчик.

Як повідомлялося, польський виробник боєприпасів Dezamet, що входить до складу державної компанії Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ), значно збільшить потужності для виробництва боєприпасів, щоб забезпечити поставки в Україну.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті