У боях під Бахмутом загинув медійник - фотограф Денис Кривий

Під Бахмутом на фронті загинув фотограф-натураліст Денис Кривий, коли намагався урятувати поранених побратимів. Про це повідомив Інститут Масовіої Інформації (ІМІ) у Фейсбуці, посилаючись на данні первомайського видання Гард City, яке друкувало фото Дениса.

ІМІ зазначає, що світлини Дениса публікувалися в National Geographic, він тримав блакитну стрічку FIAP. Денис Кривий займався пейзажним та репортажним фото, опанував анімалістику, аерофотографією.

За даними ІМІ, Денис Кривий став 58-м медійником, який загинув унаслідок російської агресії. На фронт він пішов добровольцем навесні 2022 року.

В знак пам‘яті українського захисника ІМІ опублікував його фото.

 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті