У боях під Бахмутом загинув медійник - фотограф Денис Кривий

Під Бахмутом на фронті загинув фотограф-натураліст Денис Кривий, коли намагався урятувати поранених побратимів. Про це повідомив Інститут Масовіої Інформації (ІМІ) у Фейсбуці, посилаючись на данні первомайського видання Гард City, яке друкувало фото Дениса.

ІМІ зазначає, що світлини Дениса публікувалися в National Geographic, він тримав блакитну стрічку FIAP. Денис Кривий займався пейзажним та репортажним фото, опанував анімалістику, аерофотографією.

За даними ІМІ, Денис Кривий став 58-м медійником, який загинув унаслідок російської агресії. На фронт він пішов добровольцем навесні 2022 року.

В знак пам‘яті українського захисника ІМІ опублікував його фото.

 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті