У Білорусі заявили про створення нового зенітного полку на кордоні з Україною

У Білорусі заявили про формування нового зенітного ракетного полку. Про це 23 березня повідомили представники міноборони РБ.

"У Білорусі сформовано новий зенітний ракетний полк. Під час формування полку особливу увагу приділяли створенню сучасної військової інфраструктури та навчально-матеріальної бази, обладнанню комфортабельних місць розміщення особового складу, питанням соціального забезпечення військовослужбовців і членів їхніх сімей", - заявили білоруси.

Згідно з опублікованою інформацією, новий підрозділ розташований приблизно за 60 кілометрів від Рівненської області. Крім того, вказується, що новосформований полк у Лунинці сьогодні відвідає міністр оборони Білорусі Віктор Хренін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прикордонники Білорусі скаржилися на психологічний тиск з боку ЗСУ.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті