У Білорусі заявили про створення нового зенітного полку на кордоні з Україною

У Білорусі заявили про формування нового зенітного ракетного полку. Про це 23 березня повідомили представники міноборони РБ.

"У Білорусі сформовано новий зенітний ракетний полк. Під час формування полку особливу увагу приділяли створенню сучасної військової інфраструктури та навчально-матеріальної бази, обладнанню комфортабельних місць розміщення особового складу, питанням соціального забезпечення військовослужбовців і членів їхніх сімей", - заявили білоруси.

Згідно з опублікованою інформацією, новий підрозділ розташований приблизно за 60 кілометрів від Рівненської області. Крім того, вказується, що новосформований полк у Лунинці сьогодні відвідає міністр оборони Білорусі Віктор Хренін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прикордонники Білорусі скаржилися на психологічний тиск з боку ЗСУ.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті