У Білому домі не вірять заявам РФ і КНДР про відсутність домовленостей про постачання зброї

Сполучені Штати ставляться з недовірою до заяв росії й Північної Кореї про відсутність угод щодо постачань зброї. У Білому домі попередили, що вважатимуть кроки в цьому напрямку порушенням резолюції Ради Безпеки ООН і діятимуть відповідно. Про це на брифінгу заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, повідомляє Укрінформ.

"Ми бачили коментарі після зустрічі Кім Чен Ина, коментарі Кремля про те, що угоди не було оголошено. Ми сприйматимемо це з недовірою та спостерігатимемо", - зауважив він.

Представник Білого дому також наголосив, що "будь-яка подібна угода буде порушенням резолюцій РБ ООН".

Кірбі зазначив, що Сполучені Штати, безумовно, продовжать говорити з країнами-партнерами в ООН, про те як спільними зусиллями притягнути Москву і Пхеньян до відповідальності, якщо вони просуватимуться в цьому напрямку.

Нагадаємо, у Білому домі заявили, що Байден хоче почути чітку відповідь від Зеленського про ситуацію з контрнаступом. 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті