У Білому домі не вірять заявам РФ і КНДР про відсутність домовленостей про постачання зброї

Сполучені Штати ставляться з недовірою до заяв росії й Північної Кореї про відсутність угод щодо постачань зброї. У Білому домі попередили, що вважатимуть кроки в цьому напрямку порушенням резолюції Ради Безпеки ООН і діятимуть відповідно. Про це на брифінгу заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, повідомляє Укрінформ.

"Ми бачили коментарі після зустрічі Кім Чен Ина, коментарі Кремля про те, що угоди не було оголошено. Ми сприйматимемо це з недовірою та спостерігатимемо", - зауважив він.

Представник Білого дому також наголосив, що "будь-яка подібна угода буде порушенням резолюцій РБ ООН".

Кірбі зазначив, що Сполучені Штати, безумовно, продовжать говорити з країнами-партнерами в ООН, про те як спільними зусиллями притягнути Москву і Пхеньян до відповідальності, якщо вони просуватимуться в цьому напрямку.

Нагадаємо, у Білому домі заявили, що Байден хоче почути чітку відповідь від Зеленського про ситуацію з контрнаступом. 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті