У Берліні презентували щоденники дітей з Маріуполя про блокаду міста росіянами у 2022 році

У німецькій столиці відкрилася виставка «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей». Про це повідомила міська рада Маріуполя 6 березня.

"В експозиції 14 зворушливих історій дітей з різних куточків України. Тут представлені дитячі щоденники, записи, малюнки, особисті речі. На відкритті побував берлінський дизайнер Френк Вільде, який щодня розповідає про Україну в Instagram, та Посол України у Німеччині Олексій Макеєв", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначають організатори, головна мета проєкту – привернути увагу громадськості до проблеми емоційного стану української молоді, яка стала свідком війни, та створити надійну платформу для розповіді дітей про свої унікальні історії про пережите.

Зокрема, представлені історії маріупольських дітей. 12-річна Альона Загреба фіксувала на відео та фото те, що відбувалося у блокадному місті. А 16-річна Софія Громакова на початку війни втратила батька й перенесла свої переживання на полотно.

В рамках заходу показали фільм Владислава П’ятіна-Пономаренко про перші дні російського вторгнення в Маріуполі – «IMAGINE:WAR». Хлопець фіксував кожен день блокади на власну камеру. 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті