У Берліні презентували щоденники дітей з Маріуполя про блокаду міста росіянами у 2022 році

У німецькій столиці відкрилася виставка «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей». Про це повідомила міська рада Маріуполя 6 березня.

"В експозиції 14 зворушливих історій дітей з різних куточків України. Тут представлені дитячі щоденники, записи, малюнки, особисті речі. На відкритті побував берлінський дизайнер Френк Вільде, який щодня розповідає про Україну в Instagram, та Посол України у Німеччині Олексій Макеєв", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначають організатори, головна мета проєкту – привернути увагу громадськості до проблеми емоційного стану української молоді, яка стала свідком війни, та створити надійну платформу для розповіді дітей про свої унікальні історії про пережите.

Зокрема, представлені історії маріупольських дітей. 12-річна Альона Загреба фіксувала на відео та фото те, що відбувалося у блокадному місті. А 16-річна Софія Громакова на початку війни втратила батька й перенесла свої переживання на полотно.

В рамках заходу показали фільм Владислава П’ятіна-Пономаренко про перші дні російського вторгнення в Маріуполі – «IMAGINE:WAR». Хлопець фіксував кожен день блокади на власну камеру. 

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті