У Берліні презентували щоденники дітей з Маріуполя про блокаду міста росіянами у 2022 році

У німецькій столиці відкрилася виставка «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей». Про це повідомила міська рада Маріуполя 6 березня.

"В експозиції 14 зворушливих історій дітей з різних куточків України. Тут представлені дитячі щоденники, записи, малюнки, особисті речі. На відкритті побував берлінський дизайнер Френк Вільде, який щодня розповідає про Україну в Instagram, та Посол України у Німеччині Олексій Макеєв", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначають організатори, головна мета проєкту – привернути увагу громадськості до проблеми емоційного стану української молоді, яка стала свідком війни, та створити надійну платформу для розповіді дітей про свої унікальні історії про пережите.

Зокрема, представлені історії маріупольських дітей. 12-річна Альона Загреба фіксувала на відео та фото те, що відбувалося у блокадному місті. А 16-річна Софія Громакова на початку війни втратила батька й перенесла свої переживання на полотно.

В рамках заходу показали фільм Владислава П’ятіна-Пономаренко про перші дні російського вторгнення в Маріуполі – «IMAGINE:WAR». Хлопець фіксував кожен день блокади на власну камеру. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті