У березні з населених пунктів Харківської області евакуювали лише 250 осіб

Евакуація цивільного населення у Харківській області поступово зменшується. Про це розповів координатор евакуації Єдиного координаційного гуманітарного центру Олег Іванов, повідомляє "Суспільне".

"Попередні три тижні тенденція збільшувалася, особливо з Куп’янського району, у тому числі з Дворічної. У Дворічній цифри з двох-трьох людей за тиждень зросли до 20 людей за тиждень. У Куп’янську могли забрати до 50 людей, такого давно не було", - зазначив Іванов.

Як повідомлялося раніше, мер Авдіївки назвав кількість дітей, що залишилися в місті

 

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті