Мер Авдіївки назвав кількість дітей, що залишилися в місті

Станом на 11 березня в Авдіївці Донецької області залишається 18 дітей. Про це заявив голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш у ефірі телемарафону. 

"Приблизно днів десять у нас евакуація кожного дня, і кожного дня їдуть діти. Зараз у нас залишається 18 дітей у місті, ще два тижні тому було 47. Тому є позитивна динаміка", - повідомив Барабаш.

Він також додав, що в січні-лютому охочих виїхати практично не було, вивезли 50 людей, проте зараз, лише за 10 днів березня евакуйовано вже 25 осіб.

"Евакуація пішла. Зрозуміло, що спрацювала не тільки постанова щодо примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій,  а ще і та ситуація, яка зараз навколо міста і в місті. Це - ракетні удари, чого майже не було до Нового року, а тепер практично щодня", - сказав Барабаш.

Як повідомлялося, в результаті чергового авіаудару по Авдіївці рашисти зруйнували вщент житловий будинок

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті