У березні у Слов'янську народилося 36 дітей - Лях

Попри ракетні удари рашистів та напружену ситуацію навколо міста, у Слов'янську за підсумками березня народилося 36 дітей. Про це повідомив мер міста Вадим Лях на своїй сторінці у Facebook.

"У березні у Слов‘янську народилися 36 дітей: 19 хлопчиків і 17 дівчаток. Серед новонароджених - одна двійня. Нехай малюки зростають здоровими та щасливими під мирним небом рідного українського міста", - розповів Вадим Лях. 

Як повідомлялося раніше, у Слов'янську дитячих опікунів, що відмовляються від евакуації, позбавлять обов'язків.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті