У Бердянську людей кличуть на мітинг проти "націоналізації" житла. Райрада попереджає про провокацію окупантів

Оголошення з закликами вийти на мітинг проти "націоналізації" житла в Бердянську активно поширюються в місцевих Телеграм-каналах, проте це є провокацією окупантів проти мирного населеня. Про це повідомив заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов в ефірі "Еспресо"

Захід мав відбутися у п'ятницю в парку Шмідта. Туди звали бердянців, котрі мають до окупаційної "влади" майнові претензії.

"За попередньою оцінкою, це фейк. Перша причина, ніколи в Бердянську не було мітингів, де парк Шмідта, таких, які чогось вимагали серйозного. По-друге, мітинг збирає нібито якась жителька саме Московії, яка родом з Бердянська, вона пропонує зібратися...", - сказав він.

Він закликав жителів Бердянська не йти на мітинг, адже це може бути пастка.

"Там нічого не змінилося, свобод там більше, чи прав не стало. Я так бачу, що вони продовжують цю практику обстеження, тому що там встановили знову якихось більше камер, які мають високу роздільну здатність і можуть розпізнавати обличчя людей і номери автівок", - підсумував Дудукалов.

Зазначимо, що в соцмережах захід активно обговорювався. Навіть писали, що нібито він погоджений з окупаційною "адміністрацією". Згодом пропагандистські ресурси запустили відео зізнання чоловіка, якого видають за співорганізатора мітингу. На камеру він каже, що не закликав приходити на акцію й не писав пости, а все це "українська провокація".

Як повідомлялося, для співробітників комунальних підприємств окупованого Бердянська завезли повістки для мобілізації.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті