Для співробітників комунальних підприємств окупованого Бердянська завезли повістки для мобілізації

На комунальні підприємства окупованого Бердянська Запорізької області почали завозити повістки для мобілізації співробітників. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Юрій Малашко у своєму Телеграм-каналі 24 листопада.

"Маємо тривожний сигнал з тимчасово окупованого Бердянська. Там на комунальні підприємтва почали завозити повістки для мобілізації співробітників. Справа дуже серйозна", - зазначив Малашко. 

За його словами, якщо ситуація буде розвиватися по аналогії з Донецьком, то на комунальних підприємствах на окупованій території Запорізької області не залишиться чоловіків - їх відправлятимуть воювати проти України.

Раніше повідомлялось, що мобілізовані окупантами жителі Луганщини все частіше тікають з армії РФ.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті