У Байдена назвали умови для участі путіна у зустрічі лідерів G20

Російський диктатор путін може взяти участь у зустрічі лідерів G20, "якщо буде консенсус серед усіх членів" і "якщо це буде корисно". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву державного секретаря США Ентоні Блінкена під час візиту до Франції.

"Якщо буде консенсус серед усіх членів і якщо це буде корисно, то так. У нинішній ситуації важко уявити, чим це може бути корисним і як може бути досягнуто консенсусу серед усіх учасників", - сказав він.

Відповідаючи на запитання про можливе рукостискання путіна і президента США Джо Байдена, Блінкен зазначив, що ідея ніколи не полягала у виключенні росії або росыйського диктатора путіна з G20.

"Саме дії, саме політика Росії і Путіна запускають те, що відбувається з точки зору відносин Росії з "Великою двадцяткою" або з "Великою сімкою", з усім світом. Тому, якщо політика зміниться, ми не виключаємо рукостискання Путіна і Байдена. Проблема в тому, що на даний момент у нас немає жодних доказів того, що політика змінюється", - зазначив держсекретар США.

Він також висловив сподівання, що настане день, "і цей день настане раніше, ніж пізніше", коли відносини між нашими країнами та росією сильно відрізнятимуться від нинішніх.

"На жаль, це не так, і це не так через політику Путіна. Росія не є ізгоєм, і для нас важливі не стільки окремі особистості, скільки політика, яку проводить країна", - підкреслив Блінкен.

Нагадаємо, наприкінці березня президент Франції Еммануель Макрон допустив участь російського диктатора путіна у зустрічі лідерів G20 у листопаді в Бразилії, якщо вона буде "корисною", але зазначив, що запрошення диктатора мають підтримати всі члени "Великої двадцятки".

Як повідомлялося, у Байдена оцінили шанси путіна взяти Київ

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті