У 93-й бригаді "Холодний Яр" показали, як виглядає сьогодні Бахмут

У неділю, 21 травня, у Мережі було опубліковано фото оператора дрона із позивним “Єнот” із 93-ї ОМБр “Холодний Яр”, на яких з висоти пташиного лету зафіксовано, який вигляд має зруйноване російськими окупантами місто Бахмут Донецької області. Знімки опубліковано на Facebook-сторінці бригади.

“Наші "очі" в Бахмуті - оператор дрона із позивним "Єнот" - не лише розвідує місце знаходження противника і коригує нашу арту. Він ще фіксує, як гине місто від дій російських окупаційних військ”, - йдеться у підписі до опублікованих фото.

На знімках видно дим над згарищами, поруйновані будинки, пожежі в багатоповерхівках і навіть у місцевій церкві.

Нагадаємо, відставний полковник ФСБ, колишній командир сепаратистів "ДНР", терорист Ігор Стрєлков (Гіркін) вважає "перемогу під Бахмутом" з самого початку непотрібною та "пірровою".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті