У 3-й ОШБ розповіли деталі звільнення Андріївки: ліквідовано начальника бригадної розвідки, трьох комбатів і майже всю піхоту

У 3-й окремій штурмовій бригаді розповіли деталі звільнення Андріївки на Бахмутському напрямку. Про це йдеться в Телеграм-каналі бригади 15 вересня.

"Офіційно: Третя окрема штурмова бригада звільнила н. п. Андріївку, 72 ОМСБР РФ розбита вщент. В результаті блискавичної операції російський гарнізон Андріївки був оточений, відрізаний від основних сил та знищений", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що за дві доби Третя окрема штурмова бригада ліквідувала начальника бригадної розвідки ворога, трьох комбатів та майже всю піхоту 72 бригади, разом з офіцерами і значною кількістю техніки.

Зазначається, що станом на зараз бої тривають, наші підрозділи продовжують закріплюватись на нових позиціях.

"Відтак про конкретні цифри 200-х, 300-х противника та інші найцікавіші деталі операції – згодом, – сказано в повідомленні. – Підкреслюємо, підрозділи 72-ї ОМСБР РФ неодноразово діставали вагомих втрат та поразок від зіткнень з Третьою штурмовою раніше. Тепер, після відновлення та перегрупування, ворог зазнав тотального провалу. Взяття та утримання населеного пункту Андріївка — наш шлях до прориву на правому фланзі від Бахмуту, і ключ до успіху всього подальшого наступу. За результати цих боїв ми платимо високу ціну. І за кров кожного нашого бійця буде відплачено тільки кров’ю".

Раніше Міноборони повідомило про звільнення від окупантів ще одного населеного пункту на Бахмутському напрямку – Андріївки.

Згодом заяву Ганни Маляр про взяття Андріївки назвали хибною та передчасною у Третій окремій штурмовій бригаді.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті