Міноборони повідомило про звільнення від окупантів ще одного населеного пункту на Бахмутському напрямку – Андріївки

Про звільнення від окупантів ще одного населеного пункту на Бахмутському напрямку – Андріївки – повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у своєму Телеграм-каналі 14 вересня.

"На Бахмутському напрямку ми рухаємось вперед. Основні бої тривають в районах Андріївки, Курдюмівки, Кліщіївки. І в нас там гарні новини. Андріївка наша", – написала Маляр.

Вона зазначила, що на північному флангу ворог намагається відбити втрачені позиції. А на південному ЗСУ успішно просуваються, закріплюються на зайнятих позиціях.

Інформацію Ганни Маляр підтвердив глава Офісу Президента Андрій Єрмак.

"З фронту маємо добрі новини. А для деяких росіян та російських компаній день буде поганим", - повідомив віе у Телеграм.

Раніше повідомлялось, що ЗСУ звільнили 4,8 кв. км на Таврійському напрямку та мали успіх на ділянці Роботине – Вербове.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті