Виїзд за кордон державних посадовців, нардепів повинен бути згідно з відповідним рішенням РНБО - Зеленський

Будь-який виїзд за кордон державних посадовців, народних депутатів, представників місцевої влади та інших осіб повинен бути згідно з відповідним рішенням РНБО. Про це сьогодні заявив президент України Володимир Зеленський 26 січня у вечірньому зверненні.

"Будь-який виїзд за кордон державних посадовців, народних депутатів, представників місцевої влади та інших осіб, які уповноважені на здійснення функцій держави чи місцевого самоврядування, будь-який їхній виїзд за кордон повинен бути згідно з відповідним рішенням РНБО, яке ви всі бачили.Інших виїздів за кордон посадовців чи депутатів у воєнний час не буде. Я думаю, це справедливо", - заявив голова держави.

Як повідомлялося, у четвер стало відомо, що нардеп "Слуги народа" Микола Тищенко поїхав у Таїланд нібито до української громади.

Голова фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді України Давид Арахамія заявляє, що нардепа Миколу Тищенка виганяють із фракції та партії. 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті