Виїзд за кордон державних посадовців, нардепів повинен бути згідно з відповідним рішенням РНБО - Зеленський

Будь-який виїзд за кордон державних посадовців, народних депутатів, представників місцевої влади та інших осіб повинен бути згідно з відповідним рішенням РНБО. Про це сьогодні заявив президент України Володимир Зеленський 26 січня у вечірньому зверненні.

"Будь-який виїзд за кордон державних посадовців, народних депутатів, представників місцевої влади та інших осіб, які уповноважені на здійснення функцій держави чи місцевого самоврядування, будь-який їхній виїзд за кордон повинен бути згідно з відповідним рішенням РНБО, яке ви всі бачили.Інших виїздів за кордон посадовців чи депутатів у воєнний час не буде. Я думаю, це справедливо", - заявив голова держави.

Як повідомлялося, у четвер стало відомо, що нардеп "Слуги народа" Микола Тищенко поїхав у Таїланд нібито до української громади.

Голова фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді України Давид Арахамія заявляє, що нардепа Миколу Тищенка виганяють із фракції та партії. 

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті