Тимчасовим коридором, встановленим ВМС ЗСУ, під завантаження до чорноморських портів увійшли 25 суден - Кубраков

Тимчасовим коридором, встановленим Військово-Морськими силами ЗСУ, під завантаження до чорноморських портів увійшли 25 суден. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр із відновлення України - міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков у Фейсбук.

"На сьогоднішній день вже 21 судно скористалися цим коридором для експорту та 25 суден зайшли до портів під завантаження. Ми продовжуємо працювати над розширенням коридору, це наша відповідальність за продовольчу безпеку світу", - написав Кубраков за підсумками візиту президента Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте до Одеського морського торговельного порту.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час спільної з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте поїздки на Одещину відвідав морський вокзал Одеського морського торговельного порту й оглянув руйнування, завдані російськими обстрілами.

Як повідомлялося, що після виходу із зернової угоди 17 липня поточного року РФ здійснила щонайменше 17 масованих атак на об'єкти портової інфраструктури в Одеській області, внаслідок яких було зруйновано або пошкоджено понад 150 об'єктів портової та зернової інфраструктури, шість цивільних суден, знищено понад 300 тис. тонн зерна, поранено щонайменше 14 цивільних осіб.

Під час візиту Зеленському та Рютте розповіли про розроблені Україною тимчасові маршрути для цивільних суден до українських чорноморських портів. З 10 серпня було завантажено вже 21 судно.

 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті