Турецькі банки прикрили росіянам лавочку "карткового туризму"

Росіяни більше не зможуть робити перекази з карток турецьких банків через SWIFT в інші країни. Про це пишуть росЗМІ 5 лютого.

Опція і так працювала з обмеженнями, а тепер винятків не стало взагалі — платежі не проходять нікуди, окрім росії, скаржаться росіяни, які там відкрили рахунки.

"Платежі не проходять навіть у тих, хто має і ВНЖ, і давно відкритий рахунок, і суми переказів підходять під вимоги турецьких банків. Операції або не проходять з формальних причин, або гроші в результаті все одно повертаються назад. Не виходить провести перекази і через MoneyGram, і за допомогою Western Union або Wise. Деяким росіянам у банках кажуть, що це пов'язано з розпорядженням від Центрального банку Туреччини", - повідомляє російська "Фонтанка".

Це може поставити під загрозу так званий картковий туризм, коли росіяни прилітали до Туреччини на 1–2 дні, щоб відкрити зарубіжний рахунок.

До цього турецька влада посилила правила отримання ВНЖ, а тисячам громадян росії наказали залишити Туреччину в 10-денний термін.

РосЗМІ також зазначають, що США продовжують посилювати тиск на Туреччину, яка після початку війни в Україні стала чи не найбільшим «хабом» щодо обходу санкцій проти росії.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті