Турецькі банки прикрили росіянам лавочку "карткового туризму"

Росіяни більше не зможуть робити перекази з карток турецьких банків через SWIFT в інші країни. Про це пишуть росЗМІ 5 лютого.

Опція і так працювала з обмеженнями, а тепер винятків не стало взагалі — платежі не проходять нікуди, окрім росії, скаржаться росіяни, які там відкрили рахунки.

"Платежі не проходять навіть у тих, хто має і ВНЖ, і давно відкритий рахунок, і суми переказів підходять під вимоги турецьких банків. Операції або не проходять з формальних причин, або гроші в результаті все одно повертаються назад. Не виходить провести перекази і через MoneyGram, і за допомогою Western Union або Wise. Деяким росіянам у банках кажуть, що це пов'язано з розпорядженням від Центрального банку Туреччини", - повідомляє російська "Фонтанка".

Це може поставити під загрозу так званий картковий туризм, коли росіяни прилітали до Туреччини на 1–2 дні, щоб відкрити зарубіжний рахунок.

До цього турецька влада посилила правила отримання ВНЖ, а тисячам громадян росії наказали залишити Туреччину в 10-денний термін.

РосЗМІ також зазначають, що США продовжують посилювати тиск на Туреччину, яка після початку війни в Україні стала чи не найбільшим «хабом» щодо обходу санкцій проти росії.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті