Туреччина запропонувала новий план мирного договору РФ і України: заморозка, референдум, відмова від ядерного шантажу

Туреччина запропонувала новий план мирного договору РФ і України. Про це пише "Новая-Европа", посилаючись на наявний у редакції тест документа.

Нібито ініціатива миру на нових умовах просувається за посередництва президента Туреччини Реджепа Ердогана.

Проєкт договору передбачає взаємне зобов'язання США і Росії про незастосування за жодних умов ядерної зброї, заборону на втручання у внутрішні справи іншої країни.

Безпосередньо для України і РФ у ньому йдеться про заморожування війни за наявною лінією фронту. Україна. Після цього відбудеться обмін полонених за формулою всіх на всіх.

Україна зобов'язується провести у 2040 році референдум про зовнішньополітичний курс країни, а також референдуми під міжнародним контролем на всіх українських територіях, анексованих на момент заморозки війни Росією.

Крім того, до 2040 року вона гарантує позаблоковий статус, при цьому Росія не заперечуватиме проти вступу України до Євросоюзу.

"Нова-Європа" вважає, що ймовірність ухвалення цього проєкту договору залишається невисокою. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті