Туреччина припинила транзит підсанкційних товарів до росії через тиск США

Уряд Туреччини на тлі тиску з боку Вашингтона розпорядився з 1 березня припинити транзит до росії товарів, які перебувають під санкціями США та Євросоюзу. Про це з посиланням на агентство Bloomberg та високопоставленого турецького чиновника повідомляє "Радіо Свобода".

Агентство уточнює, що Туреччина стала одним із головних реекспортерів товарів для росії минулого року. Тоді товарообіг перевищив дев'ять мільярдів доларів. 2021 року цей показник наближався до шести мільярдів.

Один із співрозмовників Bloomberg зазначив, що проблем із товарами, які спочатку були імпортовані до Туреччини, а потім продані росії бути не повинно. Він припустив, що обмеження ґрунтуються на країні-виробнику продукції.

Про те, що Анкара заблокувала транзит санкційних вантажів до росії, 9 березня повідомив "Комерсант-ФМ" з посиланням на представників логістичних компаній. Співрозмовники видання пов'язували зупинку транзиту з нещодавнім візитом до Туреччини держсекретаря США Ентоні Блінкена. Перед його поїздкою експерти наголошували, що Вашингтон стурбований тісними відносинами Туреччини з Москвою.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті