Туреччина припинила транзит підсанкційних товарів до росії через тиск США

Уряд Туреччини на тлі тиску з боку Вашингтона розпорядився з 1 березня припинити транзит до росії товарів, які перебувають під санкціями США та Євросоюзу. Про це з посиланням на агентство Bloomberg та високопоставленого турецького чиновника повідомляє "Радіо Свобода".

Агентство уточнює, що Туреччина стала одним із головних реекспортерів товарів для росії минулого року. Тоді товарообіг перевищив дев'ять мільярдів доларів. 2021 року цей показник наближався до шести мільярдів.

Один із співрозмовників Bloomberg зазначив, що проблем із товарами, які спочатку були імпортовані до Туреччини, а потім продані росії бути не повинно. Він припустив, що обмеження ґрунтуються на країні-виробнику продукції.

Про те, що Анкара заблокувала транзит санкційних вантажів до росії, 9 березня повідомив "Комерсант-ФМ" з посиланням на представників логістичних компаній. Співрозмовники видання пов'язували зупинку транзиту з нещодавнім візитом до Туреччини держсекретаря США Ентоні Блінкена. Перед його поїздкою експерти наголошували, що Вашингтон стурбований тісними відносинами Туреччини з Москвою.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті