Ціни на бензин у "ДНР" зростають другий день поспіль

На окупованій території Донецької області другий день поспіль зростає вартість найбільш популярних марок пального на АЗС. Про це сьогодні, 12 вересня, свідчать дані "республіканського" оператора РТК, - пишуть у місцевих соцмережах.

"Сьогодні вартість збільшилася на 2 рублі на дизельне паливо, на 4 рублі на бензин А-95 і на 2 руб. на бензин А-92", - йдеться у повідомленні.

 
А такі ціни були ще вчора.
 
 
Як повідомлялося, ватажок "ДНР" Денис Пушилін велів пояснити "жителям республіки", чому зростають ціни на бензин.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті