"Це зовсім не відповідально - те, що вони роблять": Зеленський про народних депутатів, які відтягують голосування по закону про мобілізацію

Президент України Володимир Зеленський заявив, що закон про мобілізацію має бути проголосований парламентом найближчими днями, і що дії парламентаріїв, які затяшують голосування - "це зовсім не відповідально". Про це Зеленський сказав в інтерв'ю, показаному в ефірі єдиного телемарафону 6 квітня.

"Ми говоримо з парламентом, щоб вони найближчими днями проголосували відповідний закон. Це дуже важливо. І це зовсім не відповідально - те, що вони роблять", - сказав Зеленський і наголосив, що "депутати повинні не чекати оплесків своєму популізму".

За словами Зеленського, "росіянам вдалося з цим законом порушити питання, що в нас люди не готові далі захищати державу. І сьогодні Захід запитує нас: а якщо ви не хочете мобілізацію, парламент не хоче голосувати, то - а для чого вам допомога?"

Крім того, Зеленський не погодився з думкою, що українці перестали поважати військових. 

"Я вважаю, що українці поважають людей у військовій формі, поважають військових. Але дійсно дуже складно ходити вулицею, а жити реально в Тік-току", - сказав Президент України.

Раніше повідомлялось, що розгляд законопроєкту про мобілізацію у профільному комітеті ВР досі триває. Місяць тому його обіцяли завершилти за тиждень.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті