"Це стало б початком Третьої світової": прем'єр Словаччини Фіцо заявив, що блокуватиме вступ України до НАТО

Прем'єрміністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що блокуватиме вступ України до НАТО. Про це він сказав в ефірі радіо InfoVojna 20 січня.

"Я вважаю, що цього ніколи не станеться. Поки я матиму можливість впливати на словацьку політичну сцену, я використовуватиму право накласти вето на таке рішення. Я прямо кажу, що ми не будемо згодні з членством України в НАТО, тому що це стало б початком Третьої світової", - сказав Фіцо.

У той же час він зазначив, що вступ України до Євросоюзу "не стане проблемою" для Братислави.

"Я ще перед парламентськими виборами говорив, що якщо ЄС хоче прийняти Україну, для нас це не стане проблемою. Але Київ має виконати всі умови", - сказав словацький прем'єр.

Раніше повідомлялось, що прем’єр Словаччини підтримав блокування Орбаном €50 мільярдів для України.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті