Прем’єр Словаччини підтримав блокування Орбаном €50 мільярдів для України

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо підтримав позицію свого угорського колеги Віктора Орбана щодо необхідності переробити план Європейського Союзу про фінансову допомогу Україні на €50 мільярдів. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на АР.

Як повідомляється, після двосторонніх переговорів у Будапешті прем’єр Словаччини погодився з двома позиціями Віктора Орбана: ЄС не повинен фінансувати запланований пакет допомоги Україні на €50 мільярдів зі спільного бюджету, і війну неможливо вирішити військовим шляхом.

"Ми дуже уважно вислухали пропозиції, які прем’єр-міністр (Орбан – ред.) вже висунув щодо перегляду бюджету та допомоги Україні, і повторюю, що вважаємо їх раціональними і розумними», — заявив Фіцо.

Він підтримав рекомендацію Орбана щодо розділення фінансування на чотири транші, які можна було б щоразу змінювати й блокувати.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Словаччини пообіцяв застосувати право вето на вступ України в НАТО, щоб "не почалася третя світова війна". 

Як повідомлялося, Європарламент голосуватиме за позбавлення Угорщини голосу в ЄС і розслідування щодо ЄК. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті