Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Адміністрація президента США Джо Байдена жодним чином не прагне, аби Україна змінила свою стратегію з масованого контрнаступу на підготовку до переговорів з Росією щодо припинення війни. Про це заявив речник Державного департаменту США Метью Міллер 3 січня, - передає "Укрінформ".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
«Ні, це неправда», - підкреслив речник Держдепу у відповідь на запитання, чи прагнуть Сполучені Штати, щоб Україна змінила свою стратегію та відмовилася від цілі повної перемоги на користь посилення своїх переговорних позицій щодо припинення війни.
Як повідомлялося, минулого тижня видання Politico у розгорнутій публікації написало, що через серйозну загрозу, під якою опинилася подальша допомога США та Європи для України, у Вашингтоні прагнуть змінити стратегію України. Зокрема, зазначалося, що у Байдена нібито хочуть негласно змістити акценти з підтримки цілей Києва щодо повного розгрому РФ на «покращення позицій» України в можливих переговорах із РФ про припинення війни.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту