"Це неможливо". Данілов спростував заяви про втрати Сил оборони у 100 000 солдатів

Інформація про те, що за рік війни загинули 100 тисяч українських військових - не відповідає дійсності. Про це 20 березня в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

"Я вам із повною відповідальністю заявляю, що у нас немає 100 тисяч втрат серед військових. Це неможливо", - заявив він.

За словами чиновника, точну цифру втрат знає президент Володимир Зеленський і військове керівництво країни. Під час війни ця інформація є закритою, але озвучена цифра "абсолютно не відповідає дійсності".

Таким чином Данілов відреагував на матеріал видання Politico. У ньому журналісти з посиланням на американських військових чиновників написали, що під час повномасштабної війни росії проти України загинули або були поранені понад 100 тисяч наших бійців.

"Співвідношення втрат із противником у нас - 1 до 7, 1 до 8, у деяких випадках 1 до 10. У нас кістяк армії був підготовлений після війни 14-го року, ми знали як воювати, а в Росії такого не було", - запевнив секретар РНБО.

Нагадаємо, раніше в НАТО повідомляли, що щоденні втрати РФ в Україні сягають 1500 військових.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті