"Це неможливо". Данілов спростував заяви про втрати Сил оборони у 100 000 солдатів

Інформація про те, що за рік війни загинули 100 тисяч українських військових - не відповідає дійсності. Про це 20 березня в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

"Я вам із повною відповідальністю заявляю, що у нас немає 100 тисяч втрат серед військових. Це неможливо", - заявив він.

За словами чиновника, точну цифру втрат знає президент Володимир Зеленський і військове керівництво країни. Під час війни ця інформація є закритою, але озвучена цифра "абсолютно не відповідає дійсності".

Таким чином Данілов відреагував на матеріал видання Politico. У ньому журналісти з посиланням на американських військових чиновників написали, що під час повномасштабної війни росії проти України загинули або були поранені понад 100 тисяч наших бійців.

"Співвідношення втрат із противником у нас - 1 до 7, 1 до 8, у деяких випадках 1 до 10. У нас кістяк армії був підготовлений після війни 14-го року, ми знали як воювати, а в Росії такого не було", - запевнив секретар РНБО.

Нагадаємо, раніше в НАТО повідомляли, що щоденні втрати РФ в Україні сягають 1500 військових.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті