"Це неможливо". Данілов спростував заяви про втрати Сил оборони у 100 000 солдатів

Інформація про те, що за рік війни загинули 100 тисяч українських військових - не відповідає дійсності. Про це 20 березня в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

"Я вам із повною відповідальністю заявляю, що у нас немає 100 тисяч втрат серед військових. Це неможливо", - заявив він.

За словами чиновника, точну цифру втрат знає президент Володимир Зеленський і військове керівництво країни. Під час війни ця інформація є закритою, але озвучена цифра "абсолютно не відповідає дійсності".

Таким чином Данілов відреагував на матеріал видання Politico. У ньому журналісти з посиланням на американських військових чиновників написали, що під час повномасштабної війни росії проти України загинули або були поранені понад 100 тисяч наших бійців.

"Співвідношення втрат із противником у нас - 1 до 7, 1 до 8, у деяких випадках 1 до 10. У нас кістяк армії був підготовлений після війни 14-го року, ми знали як воювати, а в Росії такого не було", - запевнив секретар РНБО.

Нагадаємо, раніше в НАТО повідомляли, що щоденні втрати РФ в Україні сягають 1500 військових.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті