Царьову повідомлено про ще одну підозру. На цей раз у фінансуванні росгвардії

Колишньому члену забороненої в Україні "Партії регіонів" та народному депутату V–VII скликань інкриміновано фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора у Телеграм 14 листопада, який не називає прізвище, але, судячи з трохи заблюреного фото, мова йде про "екс-спікера парламенту Новоросії" Олега Царьова.

"Наразі слідство здобуло докази фінансування підозрюваним збройних формувань окупаційної влади на території АР Крим. Екснардеп мав там нерухомість та низку підприємств. Після анексії півострова зареєстрував їх за російським законодавством та найняв військових росгвардії для забезпечення охоронних заходів", - зазначається у повідомленні.

Слідством встановлено факти грошових переказів за охорону належних зраднику музею-садиби та санаторію у м. Ялта. Їх переведено на рахунки "федерального державного унітарного підприємства "Охорона" федеральної служби військ національної гвардії рф".

"Фактично підозрюваний фінансує окупаційні війська держави-агресора в українському Криму", - зазначили в Офісі генпрокурора.

Також повідомляється, що зрадник активно співпрацює з військово-політичним керівництвом держави-агресора з метою нанесення шкоди обороноздатності України.

За інформацією Офіса генпрокурора, раніше цьому екснардепу вже було повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, колабораційній діяльності та державній зраді.

Як повідомлялося, Олег Царьов вижив після замаху і дав коментар із лікарні для росЗМІ.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті