Тривалі тривоги після зльоту МІГів триватимуть - Повітряні сили

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат 4 грудня повідомив, що наразі немає жодних оновлень, які стосуються оголошень тривоги після зльоту МіГів у росії, тож тривоги все ще будуть. Про це Ігнат сказав у коментарі Суспільному.

Речник пояснив, що керівництво держави доручило профільним міністерствам та відомствам розробити рішення щодо реагування на польоти МіГ-31К, щоби його зліт не зупиняв країну на кілька годин.

"Яким буде це рішення — не берусь казати. Ми ж і надалі будемо інформувати про загрозу. Якщо є точна інформація, що МіГ-31К не становить загрози – тоді, звичайно, не буде оголошуватись тривоги", зазначив Ігнат. 

Він додав, що не завжди в Повітряних сил є розвіддані, літак підіймається з ракетою чи без, це простий переліт чи бойовий або тренувальний.

Нагадаємо, 17 листопада президент Володимир Зеленський на Ставці головнокомандувача доручив запропонувати рішення, аби вильоти російських МіГ-31К не паралізували країну на години.

Також 2 грудня Зеленський закликав зважати на сигнали тривоги особливо в найближчі дні. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті