Тривалі тривоги після зльоту МІГів триватимуть - Повітряні сили

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат 4 грудня повідомив, що наразі немає жодних оновлень, які стосуються оголошень тривоги після зльоту МіГів у росії, тож тривоги все ще будуть. Про це Ігнат сказав у коментарі Суспільному.

Речник пояснив, що керівництво держави доручило профільним міністерствам та відомствам розробити рішення щодо реагування на польоти МіГ-31К, щоби його зліт не зупиняв країну на кілька годин.

"Яким буде це рішення — не берусь казати. Ми ж і надалі будемо інформувати про загрозу. Якщо є точна інформація, що МіГ-31К не становить загрози – тоді, звичайно, не буде оголошуватись тривоги", зазначив Ігнат. 

Він додав, що не завжди в Повітряних сил є розвіддані, літак підіймається з ракетою чи без, це простий переліт чи бойовий або тренувальний.

Нагадаємо, 17 листопада президент Володимир Зеленський на Ставці головнокомандувача доручив запропонувати рішення, аби вильоти російських МіГ-31К не паралізували країну на години.

Також 2 грудня Зеленський закликав зважати на сигнали тривоги особливо в найближчі дні. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті