Трюдо: Ми всі хочемо миру на українських умовах

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо переконаний, що завершення війни має ознаменуватися перемогою України, а подальшого миру можна досягти лише на українських умовах. Про це він сказав у своєму виступі під час пленарного засідання Верховної Ради України 10 червня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Усі ми хочемо, щоб Україна перемогла і щоб ця війна закінчилася якомога швидше. Ми всі хочемо миру - миру для українців, але миру на українських умовах... Зрозуміло, Канада підтримує ініціативу України щодо справедливого і постійного миру не на умовах територіальної цілісності та суверенітету України", - сказав Трюдо.

Він наголосив, що росія повинна "повністю, негайно і безумовно відкликати всі свої збройні сили з території України".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті