Трюдо: Ми всі хочемо миру на українських умовах

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо переконаний, що завершення війни має ознаменуватися перемогою України, а подальшого миру можна досягти лише на українських умовах. Про це він сказав у своєму виступі під час пленарного засідання Верховної Ради України 10 червня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Усі ми хочемо, щоб Україна перемогла і щоб ця війна закінчилася якомога швидше. Ми всі хочемо миру - миру для українців, але миру на українських умовах... Зрозуміло, Канада підтримує ініціативу України щодо справедливого і постійного миру не на умовах територіальної цілісності та суверенітету України", - сказав Трюдо.

Він наголосив, що росія повинна "повністю, негайно і безумовно відкликати всі свої збройні сили з території України".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті