Троє співробітників сільгосппідприємства в Гуляйпільській громаді Запорізької області загинули під час рашистського обстрілу

Під час обстрілу аграрного підприємства в Гуляйпільській громаді Запорізької області загинули троє співробітників 14 вересня. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров в Телеграм 14 вересня.

"Росіяни знов завдали удару по області. На цей раз обстріляли Гуляйпільську громаду. Поцілили по території одного з сільськогосподарських підприємств", - написав Федоров. 

Він зазначив, що загинули троє людей. Всі загиблі - співробітники цього підприємства. 

Раніше повідомлялось, що окупанти завдали 9 авіаударів по Степногірську, Кам’янському та Гуляйполю Запорізької області. Загалом по регіону били 326 разів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Всі статті