Троє помилуваних за участь у війні проти України ув'язнених організували нарколабораторію в Ростовській області

Троє помилуваних за участь у війні проти України ув'язнених організували нарколабораторію в Ростовській області. Про це пише ТК «Астра».

Зазначається, що 30 квітня в околицях Новочеркаська затримали трьох «ветеранів СВО». Вони організували нарколабораторію в приватному будинку на хуторі Калінін.

У чоловіків вилучили близько 200 літрів рідини, в якій поліцейські з наркоконтролю виявили близько 22 кілограмів стимулятора альфа-PVP (у Росії його ще називають «сіллю»).

Раніше всі троє затриманих були засуджені за за виробництво або збут наркотиків і всі троє були помилувані Путіним за участь в агресії проти України. 

Один із «героїв СВО» з 15 років відсидів менше року.

З урахуванням попередніх судимостей, затриманим загрожує до 20 років позбавлення волі. «Це якщо... чоловіки не відправляться воювати по другому колу», - іронізує «Астра».

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті