Троє помилуваних за участь у війні проти України ув'язнених організували нарколабораторію в Ростовській області

Троє помилуваних за участь у війні проти України ув'язнених організували нарколабораторію в Ростовській області. Про це пише ТК «Астра».

Зазначається, що 30 квітня в околицях Новочеркаська затримали трьох «ветеранів СВО». Вони організували нарколабораторію в приватному будинку на хуторі Калінін.

У чоловіків вилучили близько 200 літрів рідини, в якій поліцейські з наркоконтролю виявили близько 22 кілограмів стимулятора альфа-PVP (у Росії його ще називають «сіллю»).

Раніше всі троє затриманих були засуджені за за виробництво або збут наркотиків і всі троє були помилувані Путіним за участь в агресії проти України. 

Один із «героїв СВО» з 15 років відсидів менше року.

З урахуванням попередніх судимостей, затриманим загрожує до 20 років позбавлення волі. «Це якщо... чоловіки не відправляться воювати по другому колу», - іронізує «Астра».

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті