Третя штурмова вибила та зачистила від окупантів Красногорівку - Жорін

Українські військові контрактували та вибити окупантів із Красногорівки на Донеччині після того, як росіяни частково увійшли в місто. Про це повідомляється на сторінці  3-ої окремої штурмової бригади у ТГК 28 лютого та пише майор ЗСУ Максим Жорін.

"Красногорівка залишається під українським прапором. Вибиті пі@ори з Красногорівки - це саме ті контратакуючі дії, про які я говорив раніше. Третя штурмова вибила противника, зачистила Красногорівку і не дала можливості наступати далі в цьому населеному пункті. На даний момент сил та бажання просуватись тут пі@ори не мають", - зазначив український захисник.

У  Третій штурмовій також повідомили, що  напередодні сили армії рф накатами атакували південно-східну частину Красногорівки та ввійшли до міста.

"Аби не дозволити ворогу закріпитися підрозділи Третьої окремої штурмової бригади, бійці 1-го та 2-го штурмових батальйонів здійснили бойову операцію із зачистки міста від сил ворога. За короткий проміжок часу противник встиг підготуватися до тривалої оборони та попри спротив і важкі бої, штурмові групи бригади завдали противнику невідворотних втрат — близько 100 окупантів «200-ми» та «300-ми». Росіяни відмовлялися від здачі в полон та були ліквідовані у зайнятих ними будинках. Станом на зараз Красногорівка знаходиться під контролем українських військ!", - акцентували воїни ЗСУ.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті