Третя штурмова бригада показала взяття полонених у Тернах на Донеччині й розкиданих "200-х" окупантів

Відбиті позиції, взяття в полон окупантів і розкиданих "200-х" росіян в районі Тернів Донецької області показали на відео в Телеграм-каналі Третьої окремої штурмової бригади 29 травня. "Так виглядають відбиті в окупантів позиції після зачистки Третьою штурмовою. Бійці штурмували бліндажі, деяких росіян захопили в полон і відправили на поповнення обмінного фонду", - сказано в повідомленні.

Раніше воїни 47-ї мехбригади показали, як нищать окупантів на Покровському напрямку.

Раніше також повідомлялося, що, з урахуванням величезних втрат росіян на Кремінському напрямку на Луганщині, російська пропаганда знайшла новий метод їх приховувати: трупи росіян, що потрапляють на відео, почали видавати за "муляжі", нібито завезені в Кремінський ліс українськими військовими.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті