Трамп зробив перший твіт після січня 2021 року: виклав фото, зроблене у в'язниці

Колишній президент США Дональд Трамп, обвинувачений у межах кримінальної справи про втручання у вибори у штаті Джорджія, здався поліції у в'язниці Атланти, повідомили ЗМІ і сам Трамп 25 серпня.

"Трамп став першим серед усіх президентів США, якому висунули обвинувачення у кримінальній справі, і першим, хто позував для магшота (офіційного фото після арешту. - ОстроВ)", - пише видання Axios.

Уточнюється, що адвокати Трампа заздалегідь домовилися про заставу в розмірі 200 тисяч доларів, і через 20 хвилин після приїзду Трамп був звільнений.

"Це вже четверта кримінальна справа проти колишнього президента, але його магшот опубліковано вперше", - сказано в повідомленні.

Трамп виклав цю фотографію у Twitter із підписом "Втручання у вибори. Ніколи не здавайся!" і посиланням на свій передвиборчий сайт.

Зазначається, що це його перший твіт після того, як соцмережа заблокувала його акаунт у січні 2021 року у зв'язку зі штурмом Капітолія. Ілон Маск, який купив Twitter, розблокував акаунт Трампа в листопаді 2022 року.

Раніше повідомлялося, що Трамп заявив, що змусить Зеленського і Путіна укласти мирну угоду.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті