Трамп заявив, що Ілон Маск перевірить витрати Пентагону та займеться військовою сферою

Про це президент США сказав журналістам під час пресконференції у Білому домі разом із прем'єр-міністром Японії Шигеру Ішібою, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на CNN.

Як повідомляється, журналісти запитали Трампа, чи доручив він Ілону Маску переглянути витрати на Пентагон, враховуючи, "що це найбільші дискреційні витрати". 

На що у відповідь Трамп заявив: "Він займеться освітою дуже швидко, і він займеться військовою сферою. Військовою також".

Водночас, як зауважують ЗМІ, Трамп не висловив жодних занепокоєнь щодо потенційного конфлікту інтересів. Пентагон значною мірою залежить від Маска, використовуючи його компанії для запуску більшості військових супутників. Зокрема, минулого року підприємства мільярдера отримали близько $3 мільярдів у межах майже 100 різних контрактів з 17 федеральними агентствами.

Окрім цього, глава Білого дому високо оцінив групу, що працює під керівництвом Маска в межах Департаменту ефективності уряду, який уже організував масштабні звільнення державних службовців. NYT пише, що було скорочено майже 10 тис. співробітників Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), яке займається зовнішньою допомогою.

"Я дуже пишаюся роботою цієї групи молодих, але дуже розумних людей. Вони це роблять за моїм наполяганням. Було б значно простіше цього не робити, але нам потрібно розібрати деякі речі, щоб виявити корупцію", - заявив Трамп.

Як повідомлялося, Мінʼюст США розпускає оперативну групу KleptoСapture, яка займалась пошуком та арештом російських активів. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
14.09.2025
18:00

Деформація свідомості та стирання пам'яті в режимі онлайн. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу продемонстрували майстер-клас зомбування своїх читачів і глядачів. Вони примудрилися в найкоротший час зачистити всі більш-менш близькі до правди повідомлення про комбінований удар ЗСУ 8 вересня по військовій...
Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Всі статті