Трамп - про війну РФ проти України: "Я ні на чиєму боці"

Президент США заявив, що не стоїть ні на чиєму боці у війні, розв’язаній Росією проти України, але хоче припинити загибель людей. Про це Дональд Трамп сказав журналістам перед відльотом до Пітсбурга, повідомляє Укрінформ.

«Ні, я ні на чиєму боці», - пояснив він у відповідь на запитання про те, чи він зараз став на бік України.

Господар Білого дому при цьому зазначив, що стоїть на стороні людяності.

«Я хочу зупинити вбивства. Я хочу, щоб убивства припинилися у війні між Україною та Росією. Я на цьому боці», - зазначив президент США.

Водночас у відповідь на додаткові запитання Трамп зауважив, що він розчарований Путіним. «Я владнав багато воєн за останні три місяці, але цю – ще ні», - продовжив він.

Причому Трамп вкотре заявив, що війна Росії проти України – це війна Байдена.

«Я в ній, щоб спробувати витягти нас із цього безладу», - зазначив глава Білого дому.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті