Трамп погрожує, що "розбереться" з допомогою Україні ще до президентських виборів

45-й президент США Дональд Трамп на передвиборчому заході 15 червня маніпулював цифрами і питанням допомоги Україні, обіцяючи своїм потенційним виборцям її припинити. Трамп виступав на конференції Turning Point USA в Детройті, - пише NV.

Трамп говорив про президента України Володимира Зеленського та скандал з їхньою телефонною розмовою у 2019 році. Політик заявив, що Зеленський йому "подобається", бо не підтвердив "погрози" з боку Трампа під час розмови. Водночас він почав маніпулювати і частково повторювати російську пропаганду в питанні допомоги США Україні.

"Зеленський, мабуть, найкращий комерсант серед усіх політиків. Він щоразу їде від нас із 60 млрд доларів... Тільки чотири дні тому він поїхав із 60 млрд, приїхав додому й оголошує, що йому потрібно ще 60 млрд. Це ніколи не закінчиться. Я з цим розберуся ще до того, як увійду в Білий дім", - обіцяв Трамп.

Фейковий наратив про те, що президент України нібито "виманює" у США гроші на війну, активно поширює російська пропаганда. Насправді президент Джо Байден неодноразово наголошував, що, якщо Україна не зупинить російську агресію, очільник кремлівського режиму Путін піде далі, це поставить під загрозу весь вільний світ і заохотить інших диктаторів.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті