Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
«Перевага в конфлікті в Україні за Росією і завжди була за нею», - заявив Трамп в коментарі президента США в інтерв'ю виданню Politico.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
«Зеленському пора взяти себе в руки і почати погоджуватися», - заявив Трамп.
«Це непроста ситуація з Росією... Вони набагато більші... Вони набагато сильніші в цьому сенсі», - підтримав він право сильного агресора диктувати свої умови.
Він заявив, що остання мирна пропозиція - угода, як її називає глава Білого дому - дуже хороша і сподобалася високопоставленим переговірникам з команди Зеленського. Але президент України, за його словами, її не читав, тому і чинить опір.
Українська влада змушена розглядати всі можливі сценарії у межах переговорного процесу, однак вихід Збройних сил України з території Донецької області створив би критичні умови для національної безпеки. Про це "ОстроВу" заявив політолог Костянтин Матвієнко, коментуючи дискусії навколо потенційних поступок у межах перемовин зі США та Росією.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту