Тіло тата восьмирічного Михайлика, який загинув у харківському «Епіцентрі», ідентифікували за аналізом ДНК

Тіло тата восьмирічного Михайлика, який загинув у харківському «Епіцентрі», ідентифікували за аналізом ДНК. Про це йдеться в повідомленні ГУ НП Харківської області.

38-річний Олександр працював у харківському гіпермаркеті, який росіяни розбомбили 25 травня. Увесь світ облетіла фотографія, на якій восьмирічний син загиблого для того, щоб ідентифікувати останки свого батька, здає біоматеріал для тесту ДНК.

Станом на 6:00 ранку з 17 загиблих поліція ідентифікувала 16 тіл, - повідомили в поліції.

 

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті