The Washington Post: США дозволили Україні збивати ракети або винищувачі над територією РФ за допомогою американської ППО

США не обмежують Україну в ударах зброєю, яку вони постачають, по ракетах або винищувачах над територією РФ, «якщо вони становлять загрозу для України». Про це виданню The Washington Post сказав анонімний чиновник в адміністрації Джо Байдена, - повідомляє Телеграм-канал «Настоящее время».

Однак, як кажуть джерела журналістів, Білий дім стурбований ударами України по російських радіолокаційних станціях у системі попередження про пуски ядерних ракет. У Вашингтоні побоюються, що подібні атаки «можуть призвести до дестабілізації обстановки». Подібні радіолокаційні станції не залучені у війну з Україною, але належать до «чутливих об'єктів».

«Усім має бути очевидно, що у США немає жодного наміру застосовувати ядерну зброю проти Росії. Але, безумовно, є побоювання з приводу того, як Росія може сприйняти, що її стримувальні можливості стають мішенню, а системи раннього попередження піддаються атаці", - заявив чиновник.

Як повідомлялося, канцлер Німеччини Олаф Шольц підтримав ідею дозволити Україні застосовувати західну зброю для ударів по території РФ.

Раніше у мережі опублікували фото з наслідками удару безпілотників по надгоризонтній РЛС «Воронеж-ДМ» біля населеного пункту Глубокий у Краснодарському краї.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті