The Washington Post: США дозволили Україні збивати ракети або винищувачі над територією РФ за допомогою американської ППО

США не обмежують Україну в ударах зброєю, яку вони постачають, по ракетах або винищувачах над територією РФ, «якщо вони становлять загрозу для України». Про це виданню The Washington Post сказав анонімний чиновник в адміністрації Джо Байдена, - повідомляє Телеграм-канал «Настоящее время».

Однак, як кажуть джерела журналістів, Білий дім стурбований ударами України по російських радіолокаційних станціях у системі попередження про пуски ядерних ракет. У Вашингтоні побоюються, що подібні атаки «можуть призвести до дестабілізації обстановки». Подібні радіолокаційні станції не залучені у війну з Україною, але належать до «чутливих об'єктів».

«Усім має бути очевидно, що у США немає жодного наміру застосовувати ядерну зброю проти Росії. Але, безумовно, є побоювання з приводу того, як Росія може сприйняти, що її стримувальні можливості стають мішенню, а системи раннього попередження піддаються атаці", - заявив чиновник.

Як повідомлялося, канцлер Німеччини Олаф Шольц підтримав ідею дозволити Україні застосовувати західну зброю для ударів по території РФ.

Раніше у мережі опублікували фото з наслідками удару безпілотників по надгоризонтній РЛС «Воронеж-ДМ» біля населеного пункту Глубокий у Краснодарському краї.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті