Терориста Гіркіна-Стрєлкова вимагають перевірити щодо дискредитації ЗС РФ – росСМИ

Терориста Ігоря Гіркіна-Стрєлкова вимагають перевірити щодо дискредитації Збройних сил РФ. Про це пишуть російські ЗМІ.

У повідомленні йдеться, що його стріми та інші публікації в соцмережах сильно не сподобалися дамі з Новосибірська.

Жінка на ім'я Тетяна звернулася до органів: за її версією, колишній "міністр оборони ДНР" живе у Пітері (що далеко не факт), проте повідомлення автоматично пішло до співробітників на території Санкт-Петербурга.

"Ми зв'язалися з Тетяною - вона підтвердила, що має питання до Стрєлкова, але далі спілкуватися відмовилася, завершивши розмову загадковою фразою "Навіщо мені говорити з журналістами, я сама при погонах", - пишуть ЗМІ.

Крім цього, днями Стрєлков повідомив у своєму телеграмі, що обліковий запис з його стрімами заблокували адміністратори YouTube - так що традиційна п'ятнична "Пряма мова" скасовується.

Як повідомлялося раніше, терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) у соцмережі назвав російських генералів "повними кретинами", звинувативши їх у провалі наступу під Вугледаром.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті