Терорист Гіркін нарікає, що "київський проект зі створення "Бєлгородської народної республіки" реалізується вельми успішно"

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) нарікає, що "київський проект зі створення "Бєлгородської народної республіки" реалізується вельми успішно". Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

Нагадаємо, що сам Гіркін у 2014 році брав участь у захопленні Слов'янська, а потім призначив себе "міністром оборони "Донецької народної республіки".

Увечері 4 червня Гіркін повідомив, що "Російський Добровольчий корпус" (РДК) у складі кількох батальйонів перейшов широким фронтом державний кордон росії та увійшов у Бєлгородську область у напрямку - Шебекіно - Нова Таволжанка.

"Протягом доби практично без бою зайнято територію розміром із район. Регіональна і муніципальна влада, а також місцеві підрозділи МВС, ФСБ, МНС і Росгвардіі, не організувавши ні відсічі, ні евакуації, втекли в м. Бєлгород. На вторгнення зреагувала тільки армія, яка другу добу завдає комплексних авіаційно-ракетно-артилерійських ударів по всіх залишених владою населених пунктах", - повідомив Гіркін.

За його словами, "багато населених пунктів горять унаслідок обстрілів, але гасити їх нікому (пожежники втекли)".

"РДК є проксі-силою ЗСУ. Їхнє завдання оголосити створення якоїсь "Бєлгородської народної республіки" і представити її як стартовий центр громадянського опору офіційній владі Росії. Сам проєкт від самого початку є пропагандистською акцією Києва, що ставить завданням дестабілізувати організацію оборони російської армії і відвести сили в прикордонні райони Росії. Поки київський проект реалізується досить успішно, що викликає питання адекватності оцінок у силових структурах Росії", - констатував Гіркін. 

"Пугалка не працює коротше, ми смішимо весь світ", - підсумував він.

Як повідомлялося, у Бєлгородській області РФ вночі горів "один з енергетичних об'єктів".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті